Знайомство з академічною доброчесністю

Про академічну доброчесність дізналися здобувачі вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Академічна доброчесність – це фундамент якісної вищої освіти і детермінанта її успішного розвитку.

Новий навчальний рік на кафедрі готельно-ресторанної справи розпочався із тижня академічної доброчесності, адже етичними принципами академічної доброчесності мають керуватися всі учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності.

Гарант освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» і в.о. декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віта Валентинівна Цирульнікова, в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справа Лариса Олександрівна Шаран і заступниця декана факультету ГРТБ з навчальної роботи Наталія Петрівна Бондар зустрілися зі здобувачами вищої освіти бакалаврського рівня, щоб у форматі тематичних бесід познайомити учасників освітнього процесу із основним документом, який визначає політику академічної доброчесності в нашому університеті – Кодексом академічної етики, а також видами порушень академічної доброчесності та відповідальністю за порушення, порядком вирішення конфліктів інтересів.

Також за активної допомоги студентської ради факультету ГРТБ на офіційній сторінці у соціальній мережі Instagram було розміщено мотивацiйні цитати щодо етичних норм академічної доброчесності.

Тепер здобувачі вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» знають загальні засади і правила академічної етики, моральні принципи та загальні етичні норми у відносинах між представниками нашої університетської спільноти.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *