Тенденції кондитерського мистецтва

Науковий семінар на тему: «Європейський досвід виготовлення десертів» від власниці сімейної кондитерської Sweet Kingdom, канд. техн. наук Наталії Петрівни Пастушенко.

Фахівчиня-практик ознайомила викладачів кафедри з асортиментом кондитерських виробів, популярних серед споживачів, а також з новими тенденціями в оформленні тортів і тістечок, інноваційними технологіями оздоблювальних напівфабрикатів для декорування виробів.

Лекторка більш детально охарактеризувала класифікацію оздоблювальних виробів, критерії вибору інгредієнтів, які забезпечують якість виробів, технологію приготування тістечок, бісквітів, техніку оформлення.

Власниця кондитерської розповіла про особливості приготування різноманітних видів кремів та звернула увагу на модний тренд кондитерського мистецтва з оздоблення тортів, велюрове покриття, за допомогою якого з’являється ефект бархатистості, а також мусові торти і тістечка як тренд кондитерського світу.

Науковий семінар пройшов динамічно, насичено та захоплююче, з представленням різноманітного асортименту кондитерських виробів власного виробництва.

Колектив нашої кафедри бажає Наталії Петрівні розвитку творчого потенціалу, успіхів у професії, не зупинятися на досягнутому і сподівається на нові зустрічі.