Вивчаємо готельний ринок

Сучасні інструменти бенчмаркінгу – здобувачам вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Лекторій для студентів 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» у межах вивчення навчальної дисципліни «Програмні продукти в готельно-ресторанному бізнесі».

Гостьовий лектор – Ліза Руделева, менеджер проекту HOTELMATRIX та менеджер з розвитку бізнесу.

Онлайн-зустріч було присвячено сучасним інструментам бенчмаркінгу, що використовуються в готельно-ресторанному бізнесі, їх особливостям та основним можливостям. У межах доповіді пані Ліза зосередила свою увагу на особливостях інтерфейсу системи HOTELMATRIX; формі представлення звітної документації, які формує система HOTELMATRIX; алгоритмах аналізу основних показників діяльності готельного підприємства та правилах їх розрахунку; ключових аспектах, на які повинен зважати Revenue-менеджер готельного підприємства.

Дякуємо доценту кафедри готельно-ресторанної справи, лектору дисципліни Олександру Миколайовичу Люльці за організацію лекторію, а пані Лізі за можливість розширити і поглибити знання наших здобувачів вищої освіти із сучасних маркетингових інструментів для індустрії гостинності.