Інновації у гостинності

Кафедра готельно-ресторанної справи – активний учасник всеукраїнських наукових подій.

26 травня викладачі кафедри готельно-ресторанної справи долучились до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції в рамках святкування 75-річчя ЛДУФК «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика».

Конференція відбувалась дистанційно з використанням сучасного інструментарію для організації відеоконференцій. Викладачі кафедри долучились до роботи секцій «Сучасні тенденції та перспективи розвитку індустрії гостинності».

Під час урочистого відкриття конференції доповідали: Андрій Вовканич – проректор із наукової роботи та зовнішніх зв’язків Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат біологічних наук, професор; Володимир Холявка – декан факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат економічних наук, доцент; Марія Паска – завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор ветеринарних наук, професор; Лідія Лукович – голова комітету з питань ресторанного бізнесу при Торгово-промисловій палаті, амбасадорка Жіночої ділової палати України.

Під час конференції доповідачі охопили питання тенденції та перспективи розвитку сфери обслуговування та її проблемні сторони в умовах сьогодення, підвищення рівня конкурентоспроможності закладів сфери гостинності за рахунок впровадження інноваційних послуг.

Викладачі кафедри вдячні за запрошення та співпрацю колегам з Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.