Менеджмент якості та харчової безпеки

Гостьовий лекторій від провідної аудиторки міжнародної компанії для здобувачів вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Гостьовий online-лекторій для здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на тему: «Аудит – ефективний інструмент верифікації систем менеджменту якості та харчової безпеки в закладах готельно-ресторанного господарства».

Гостьова спікерка – Наталія Василівна Велемець, міжнародна провідна аудиторка систем менеджменту якості та харчової безпеки швейцарської компанії «SGS» по стандартах ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, BRC FOOD, FSMA, SQMS, NQMS.

Пані Наталія як зовнішній стейкхолдер прочитала вже не одну лекцію для здобувачів вищої освіти 4 курсу у рамках вивчення навчальної дисципліни «Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві» на запрошення лекторки, доцентки Наталії Петрівни Бондар.

Цього разу освітній онлайн-захід від експертки міжнародної компанії був присвячений питанням системного підходу до управління якістю продукції та послуг у готельно-ресторанному господарстві, нормативно-правовому регулюванню, сертифікації послуг готельно-ресторанного господарства, особливостям процедури проведення аудитів і компетентностям аудиторів.

Студенти і викладачі кафедри готельно-ресторанної справи ефективно комунікували з гостьовою лекторкою через чат платформи Zoom, а модераторкою онлайн-дискусії була Наталія Петрівна.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи дякує фахівчині-практику міжнародного рівня Наталії Василівні за сучасну актуальну інформацію у сфері менеджменту якості та харчової безпеки, а доцентці Наталії Петрівні – за залучення зовнішніх стейкхолдерів до підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа».