Все про роботу бару

Стартувала сертифікатна освітня програма «Технології в готельно-ресторанному бізнесі», співорганізаторами якої є наша кафедра.

Перше вступне заняття урочисто розпочала координатор програми, професорка Тетяна Анатоліївна Сильчук та провела доцентка цієї ж кафедри, лекторка дисципліни «Барна справа та організація роботи сомелє» Ольга Сергіївна Пушка.

Слухачі ознайомилися з історією походження бару як закладу ресторанного господарства, освоїли теоретичні знання щодо сучасного матеріально-технічного забезпечення барів, організації робочого місця та підготовчої роботи бармена до відкриття закладу.

Теоретична частина модулю сертифікатної програми була доповнена виїзним заняттям в умовах закладу ресторанного господарства «BarDuck». Слухачі разом з викладачем Ольгою Сергіївною поринули в атмосферу бару, де з практичної точки зору познайомилися з посудом, інвентарем та обладнанням, які є обов’язковими для оптимальної роботи персоналу, отримали рекомендації щодо організації роботи за барною стійкою від фахівців закладу. Окрім цього, майстер-клас з приготування коктейлів провів професійний бармен Максим, а також вікторину для перевірки засвоєних знань і практичних навиків нашими слухачами.