Підкорено наукову висоту!

Наш колектив щиро вітає із успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.16 «Технологія харчової продукції» Юлію Анатоліївну Мирошник.

29 квітня 2021 р. асистент нашої кафедри Юлія Анатоліївна представила на розгляд спеціалізованої вченої ради Д 26.058.07 дисертаційну роботу на тему: «Удосконалення технології борошняних кондитерських виробів з нетрадиційною рослинною сировиною». Науковий керівник – д-р. техн. наук, професор, декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Федорович Доценко.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією та карантинними обмеженнями засідання спеціалізованої вченої ради відбулось з використанням засобів віодеозв’язку в форматі відеоконференції у режимі реального часу за допомогою платформи Zoom під головуванням д-р. техн. наук, професора, Анатолія Івановича Соколенка.

Офіційними опонентами виступили д-р. техн. наук, професор кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету Михайло Федорович Кравченко; канд. техн. наук, доцент кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування Одеської національної академії харчових технологій Алла Дмитрівна Салавеліс.

Юлія Анатоліївна представила результати наукових досліджень з обґрунтування та удосконалення технології борошняних кондитерських виробів з порошками горобини, калини та обліпихи. За результатами досліджень, викладеними у дисертаційній роботі, опубліковані статті у фахових виданнях України, зокрема, які входять до наукометричних баз Scopus i Web of Science, а також у виданнях країн Європейського Союзу, тези доповідей у матеріалах науково-практичних конференцій, одержані патенти України на винахід і на корисну модель.

За результатами таємного голосування Юлії Анатоліївні Мирошник одноголосно був присуджений науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.16 «Технологія харчової продукції».

Здобувач подякувала своєму керівнику і колегам за підтримку, а членам спеціалізованої вченої ради – за висловлені зауваження і побажання. Бажаємо Юлії Анатоліївні успіхів і подальших наукових звершень!