Лайфхаки Archicad

Онлайн-воркшоп від стейкхолдера для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Лектор навчальної дисципліни «Дизайн об’єктів готельно-ресторанного господарства», доцент кафедри готельно-ресторанної справи Олег Вікторович Бортнічук долучив здобувачів вищої освіти 4 курсу освітнього ступеня бакалавр до участі в онлайн-воркшопі «Archicad для студентів» від стейкхолдера – компанії «Graphisoft», яка є єдиним дистриб’ютором програми «Archicad» в Україні.

Даний воркшоп провели надзвичайно круті та досвідчені спікери: продакт-менеджер та ідейний натхненник «Graphisoft» Юрій Кривохатько, його колега Дарія Безугла, котрі розповіли про основні фішки та лайфхаки у роботі з програмою «Archicad». У рамках заходу своїм досвідом із слухачами поділився Павло Мілєвіч, студент 2 курсу освітнього ступеня магістр Інститут архітектури та дизайну Національного Університету «Львівська Політехніка», який розповів про розроблені особисто ним сучасні дизайнерські проекти.

Організатори із задоволенням відповіли на хвилюючі запитання студентів, наприклад як отримати ліцензійний софт «Archicad» безкоштовно на рік і поетапно розповіли про дану процедуру. Також спікери провели конкурс на найкраще запитання, переможець якого отримав яскравий мерч від «Graphisoft».

Дякуємо компанії «Graphisoft» за інтерактивний і пізнавальний воркшоп в онлайн-режимі, який дозволив нашим студентам спеціальності  «Готельно-ресторанна справа» поглибити знання для успішного опанування навчальної дисципліни «Дизайн об’єктів готельно-ресторанного господарства» і мотивував до майбутнього професійного розвитку у сфері дизайну.