Нетворкінг із випускниками

Нетворкінг магістрантів кафедри готельно-ресторанної справи із успішними випускниками.

Нетворкінг магістрантів кафедри готельно-ресторанної справи із успішними випускниками на запрошення доцента і лектора навчальних дисциплін «Управління готельним бізнесом» і «Конкурентоспроможність та інновації в готельній індустрії» Тетяни Андріївни Нікітіної.

У рамках дисципліни «Управління готельним бізнесом» стейкхолдер, власник homemade-кондитерської та власного бренду Obedneskoro Bakery, випускник кафедри Ігор Радько полікувався зі здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня на тему: «Розвиток власного бренду як інструмент управління в готельній індустрії».

Наш успішний випускник, відмінник навчання, активіст і талановитий кондитер поділився своїм професійним шляхом, а також розповів про важливість розвитку власного бренду та методи його просування, як не потрапити у депресійну яму (психологічний тиск, висока конкуренція, низька платоспроможність населення, пандемія), економіку кондитера (дохід та витрати, чому важливо бути фінансово грамотним).

У рамках дисципліни «Конкурентоспроможність та інновації в готельній індустрії» стейкхолдер, фахівець ресторанної справи ресторану Park Kitchen готелю Hilton Kyiv Лілія Бєдусенко поспілкувалась із магістрантами на тему: «Основі аспекти роботи в готельній індустрії. Основні вимоги до працівників що забезпечують конкурентоспроможність готельного продукту».

Успішна випускниця, відмінниця навчання, переможниця Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа», професіонал своєї справи Лілія Бєдусенко розкрила такі питання під час свого спічу: особливості роботи у сфері гостинності, вимоги до працівників, компетенції керівника готелю, вплив різних факторів на прикладі епідемії коронавірусу на функціонування готельного підприємства, інновації як інструмент підвищення конкурентоспроможності засобу розміщення.

Дякуємо Ігорю і Лілії за ці теплі зустрічі, випускова кафедра радіє вашим успіхам, бажає вам кар’єрного зростання і особистого розвитку, та з нетерпінням чекає на нові зустрічі!