Марафон профорієнтаційних івентів

Відбувся День відкритих дверей факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Продовжується марафон найтепліших зустрічей з абітурієнтами на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Цієї суботи, 24 квітня, колектив факультету разом зі студентським активом вітав гостей, які, сподіваємося, згодом доєднаються до сім’ї ГРТБ, на профорієнтаційному онлайн-заході «День відкритих дверей».

Загальне представлення переваг та перспектив навчання надала відповідальна за профорієнтаційну роботу, доцент Віра Ігорівна Зуйко. Амбасадори від студентства, здобувачі 2 та 3 курсу спеціальностей «Харчові технології» (Софія Огійчук), «Готельно-ресторанна справа» (Ірина Ткачук), «Туризм» (Олег Шкабура) натхненно поділилися своїм досвідом вступу, вибору спеціальності та враженнями від навчання і проходження практики. Доповнила їх завідувачка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, професор Олександра Володимирівна Нєміріч. На незліченні, абсолютно різні питання відповідали в.о. декана факультету Віта Валентинівна Цирульнікова, заступник декана по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко, в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи, доцент Лариса Олександрівна Шаран та відповідальний за профорієнтаційну роботу цієї ж кафедри Артем Олегович Ущаповський.

Сподіваємось, що були корисні нашим гостям у виборі майбутньої спеціальності та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!