Ні, плагіату!

Кафедра готельно-ресторанної справи популяризує принципи наукової доброчесностi.

22 квітня 2021 року відповідальний від кафедри за перевірку робіт здобувачів вищої освіти на плагіат, асистент Артем Олегович Ущаповський відвідав практичний вебінар на тему :«Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат» від компанії Unicheck Україна за участі та підтримки проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» – Academic IQ.

Під час онлайн-вебінару було розглянуто основні аспекти звіту подібності, який формується після перевірки роботи на плагіат.

Також спікер – експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна Андрій Сідляренко розповів про:

– як синергія людини та машини дають найкращі результати перевірки на плагіат;

– чому звіт подібності – не довідка про перевірку;

– на які сигнали звіту подібності потрібно звертати увагу;

– які технології використовують для пошуку текстових модифікацій.

Кафедра дякує компанії Unicheck Україна, а особливо спікеру Андрію Сідляренку, за надані практичні навички в удосконаленні процесу перевірки робіт здобувачів освіти на плагіат, адже це дає змогу формувати повноцінну академічну доброчесність серед всіх учасників навчального процесу.