Міжнародна гостинність

Англомовний лекторій від представника Швейцарської освітньої групи для здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

20 квітня відбувся англомовний лекторій від Крістіни Кірілової, регіонального менеджера Швейцарської освітньої групи (Swiss Education Group) у Східній Європі для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Сьогодні SEG, створена в 1982 році – це 5 закладів вищої освіти з кампусами у різних франко- і німецькомовних регіонах Швейцарії. Заклади SEG є лідерами світового освітнього рейтингу QS World University з підготовки бакалаврів і магістрів для індустрії гостинності: Swiss Hotel Management School SHMS (4-е місце), Hotel Institute Montreux HIM (6-е місце), César Ritz Colleges CRC (7-е місце), Culinary Arts Academy CAA (8-е місце), School of Hotel Management IHTTI (10-е місце).

Партнерами бакалаврських і магістерських освітніх програм SEG є University of Derby (Великобританія), Northwood University (США) і Washington State University (США) у рамках програми подвійного дипломування, а стейкхолдерами – підприємства міжнародних готельних мереж. SEG – це 40-річний досвід у готельно-ресторанному бізнесі та кулінарному мистецтві, висока якість академічних програм і міжнародна освітня репутація.

Крістіна Кірілова, яка і сама є випускницею SEG, поділилася з нашими здобувачами вищої освіти особливостями підготовки бакалаврів і магістрів у швейцарських освітніх закладах, організації практичної підготовки, нетворкінгу з успішними випускниками і кар’єрного коучингу, hard і soft skills компетенціями професіоналів сфери гостинності, затребуваними на міжнародному ринку праці, навчального процесу в умовах пандемії Covid-19 та можливостями академічної мобільності між нашими університетами.

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вивчають методологію гостинності на міжнародному рівні разом з гостьовими лекторами.

В.о. декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізесу і гарант освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Валентинівна Цирульнікова, яка і була ініціатором онлайн-зустрічі, від усього колективу кафедри готельно-ресторанної справи і студентства висловила щиру вдячність Крістіні Кіріловій за мотивуючий і надихаючий до професійного і особистого розвитку англомовний лекторій.

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі в онлайні та офлайні у нашій Alma-mater і сподіваємося на успішну реалізацію спільних проектів з міжнародної мобільності у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між нашими університетами.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *