На відеозв’язку з Австрії

Все про столовий посуд дізналися першокурсники спеціальності «Готельно-ресторанна справа» від фахівця-практика міжнародного рівня.

Кафедра готельно-ресторанної справи активно залучає зовнішніх стейкхолдерів до навчального процесу.

Цього разу на запрошення асистента кафедри Маріанни Петрівни Маршаленко до проведення лабораторних занять з дисципліни «Основи гостинності» для здобувачів вищої освіти англомовної групи ГС-1-9а долучився шеф-кухар Юрій Новіков готелю SportHotel am Semmering (Австрія), з яким співпрацює випускова кафедра. Заняття проходили у режимі відеоконференції, а гостьовий лектор був на зв’язку із відомого гірськолижного курорту Земмерінг в Австрії.

Під час заняття студенти закріпили теоретичний матеріал та наочно ознайомились з різноманітним видом посуду та столових приборів. Зокрема, шеф-кухар продемонстрував кожен вид приборів, яким користуються у закладі ресторанного господарства при готелі; ознайомив з асортиментом столового посуду; розповів де і як замовляють посуд, які каталоги від виробників використовують кухарі для вибору посуду; як не придбати підробний посуд дорогих брендів; які особливості декорування столів для різноманітних заходів; який підхід до подачі страв та сервіровки столів під час обслуговування заходів з дітьми та багато іншого.

Першокурсники спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вдячні шеф-кухарю Юрію Новікову за можливість набути практичних навиків з підбору столового посуду і приборів у закладах ресторанного господарства.

Кафедра готельно-ресторанної справи дякує за залучення до лабораторних занять закордонного фахівця-практика викладачу Маріанні Петрівні Маршаленко.