Рівень – магістр!

Відбулася атестація здобувачів магістерського рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Готельна і ресторанна справа».

25 березня відбулись захисти кваліфікаційних робіт магістрів здобувачів заочної форми навчання зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» освітньо-професійної програми «Готельна і ресторанна справа».

Атестація здобувачів магістерського рівня вищої освіти відбулася у формі публічного захисту кваліфікаційної роботи дистанційно з використанням сучасного інструментарію для організації відеоконференцій.

Екзаменаційну комісію (ЕК) очолила Валентина Іванівна Кочерга, доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства КНТЕУ. До складу комісії увійшли доценти кафедри Віта Валентинівна Цирульнікова, Тетяна Іванівна Іщенко, Тетяна Андріївна Нікітіна.

В.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Шаран Лариса Олександрівна та викладачі щиро вітають здобувачів Бублей Ганну та Доліновську Марину з присудженням освітнього ступеня магістра з готельно-ресторанної справи. Пишаємося вашими високими освітніми, творчими і особистими досягненнями.