Педагогічна майстерність

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи підвищують професійну майстерність з використанням програмних продуктів у навчальному процесі.

24 березня викладачі кафедри готельно-ресторанної справи, Олег Бортнічук, Олександр Люлька, Артем Ущаповський, Ярослав Хитрий, відвідали професійний онлайн-воркшоп для викладачів від Graphisoft Center Ukraine на тему: «ARCHICAD для викладачів та навчальних закладів: як це працює?».

Під час воркшопу викладачі маги змогу дізнатися, як стати сертифікованим тренером і офіційним амбасадором софтів від GRAPHISOFT в Україні, перспективи використання Learning Portal, можливості отримання безкоштовної ліцензії для здобувачів вищої освіти для власних пристроїв (гаджетів, ноутбуків) на весь період навчання, переваги локалізованої україномовної версії Archicad 24, а також отримали практичні відповіді на запитання.

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи вдячні організаторам заходу – Дарії Безуглой, Юрію Кривохатько та Вікторії Ахаміровій. Отримана інформація буде використана під час підготовки та проведення занять з навчальної дисципліни «Дизайн об’єктів готельно-ресторанного господарства».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *