Про ресторанний успіх

Неймовірний випускник на зустрічі зі здобувачами й викладачами факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

18 березня на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу пройшла неймовірна мотиваційно-пізнавальна зустріч з нашим талановитим та невгамовним випускником, нині шеф-кухарем ресторану середземноморської кухні Kritikos, Андрієм Клюсом. Вже на початку розмови наші студенти спеціальностей 181 «Харчові технології» (освітньо-професійна програма «Технології харчування») та 241 «Готельно-ресторанна справа» засипали Андрія питаннями абсолютно різного спрямування, адже не щодня у нас в гостях представник рейтингу «Топ-100 шеф-кухарів України». Наш гість поділився своїми враженнями від досвіду роботи та відкриття закладу ресторанного господарства за кордоном, відповів на питання, чому повернувся в Україну; як підбирає команду, що найбільше цінує у працівників і за що може звільнити підлеглого; безмежна кількість питань була про перспективи вітчизняного ресторанного бізнесу у час кризи та локдаунів, адже Андрій брав участь у відкритті понад 5 закладів і знається на роботі з інвесторами та на заохоченні гостей.

Також наш шеф розказав, про що жалкує з пропущеного під час навчання і що йому найбільше знадобилось із вивченого в університеті, що, безумовно, вмотивувало наших здобувачів.

Зважаючи на такий інтерес аудиторії, Андрій подарував кожному учаснику зустрічі свою книжку та обіцяв обрати 3 кращі питання від слухачів і подарувати особисту зустріч та консультування, 3 томи неймовірно крутезної енциклопедії Larousse gastronomique та 4 книги однієї з кращих світових кулінарних шкіл Le Cordon Blue!

Дякуємо в.о. декана факультету Віті Валентинівні Цирульніковій, заступнику декана по роботі зі студентами Олені Михайлівні Тищенко та доценту Вірі Ігорівні Зуйко за організацію та проведення такої своєчасної зустрічі.

Викладачі та студенти факультету безмежно пишаються нашим випускником і дякують за таку мотиваційну і теплу сімейну зустріч. Ми не маємо жодного сумніву у його подальшому зростанні – кар’єрному та професійному, триматимемо кулачки за успіх всіх його подальших проектів і чекатимемо з нетерпінням на майстер-клас.