Запрошуємо на навчання

Відбувся День відкритих дверей факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Черговий крок на шляху до омріяного вступу до закладу вищої освіти. Цієї суботи на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу пройшла тепла профорієнтаційна зустріч з абітурієнтами. Відповідальна за профорієнтаційну роботу Зуйко Віра Ігорівна разом з завідувачками випускових кафедр Олександрою Володимирівною Нєміріч, Ларисою Олександрівною Шаран та Іриною Леонідівною Мельник розказала гостям по освітні програми факультету, відповідність їх трендам у сучасній сфері гостинності, що підтверджує успішність наших випускників. Акцентували вони також увагу на безпосередніх викликах готельного, ресторанного і туристичного бізнесу та на тому, які саме аспекти професійної підготовки наших здобувачів зможуть допомогти подолати ці виклики успішно та компетентно.

Заступниця декана по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко розказала про активне життя наших здобувачів за умов онлайн та офлайн навчання. На незліченні питання майбутніх здобувачів освіти компетентно відповідала в.о. декана факультету Віта Валентинівна Цирульнікова.

На зустрічі схвильованих абітурієнтів познайомили з амбасадорами від студентства, які охоче будуть допомагати нашим гостям у майбутньому стати частиною нашої сім’ї факультету ГРТБ.