Святкова випічка

18 березня 2021 року викладачі кафедри готельно-ресторанної справи, відвідали черговий вебінар від компанії «Лесафр Україна», присвячений Великодній випічці на тему: «Святкова випічка, особливості тістоприготування». Спікерками на даному заході були технологині технологічного відділу ТОВ «Лесафр Україна», к.т.н. Тетяна Голікова та Ольга Новікова.

Під час вебінару доповідачки по черзі розповідали про традиційні особливості святкової випічки у країнах світу, акцентували увагу на вимогах якості до основної і додаткової сировини, яка входить до рецептури пасхальної випічки, впливі різних добавок на показники якості та свіжості готових виробів.

Спікерка Тетяна Голікова ознайомила слухачів із особливостями технологічного процесу виготовлення готових виробів залежно від способу тістоприготування. Були наведені практичні рекомендації по усуненню виникнення можливих дефектів при технології виготовлення Великодньої випічки.

Викладачі були неймовірно раді зустрічі з Тетяною Петрівною не тільки як фахівцем-практиком, а й колишньою колегою, з якою натхненно працювали впродовж декількох років над розвитком нашої кафедри і примноженні її здобутків у вітчизняному і міжнародному освітньому просторі.

Колектив кафедри дякує за співпрацю організаторам заходу та набутий практичний досвід, який буде використаний у рамках викладання різних видів занять освітніх компонент для здобувачів зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» і з нетерпінням чекає наступної професійної зустрічі!