Від мрії до успіху!

Гостьовий лекторій від успішного українського готельєра для наших студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Неймовірно насиченим на цікаві лекторії та зустрічі видався тиждень для нашої кафедри. Студенти і викладачі зустрілися в онлайні зі стейкхолдером, на якого ми всі довго чекали. Наш гостьовий спікер – Василь Гроголь, готельєр, співвласник бутік-готелю BURSA Hotel Kyiv і співзасновник хабу Kooperativ.

BURSA Hotel Kyiv – це готель, що перевертає уявлення про гостинність, в історичному центрі Києва на Подолі. Номерний фонд представлений 33 номерами. У бутік-готелі є ресторан White Noise Coffee & Bistro, руфтоп-бар 1818, музичний баро PARAKALΩ, галерея Bursa Gallery, затишна бібліотека і камерний кінотеатр KIНO42.

Бекграунд нашого гостьового лектора – навчання у кращому світовому закладі освіти з підготовки фахівців індустрії гостинності Glion Institute of Higher Education (Швейцарія), інтернаціоналізація під час стажувань у міжнародних готельних підприємствах, досвід професійної діяльності за спеціальністю у Шанхаї та Нью-Йорку.

Молодий, харизматичний, компетентний, успішний готельєр захопив увагу слухачів, поділився мрією про відкриття BURSA Hotel Kyiv, яка стала реальністю і амбітними планами на майбутнє, серед який уже на етапі реалізації заміський комплекс Bursa Cabins Trypillia.

Неймовірна історія навчання і самовдосконалення зворушила серця багатьох студентів-слухачів. Дякуючи лектору, кожен ще раз усвідомив, що у цьому житті можливо усе! Відомий готельєр надихнув наших здобувачів і звернув увагу на вітчизняний готельний бізнес, який можна і потрібно вдосконалювати і розвивати!

Дякуємо за організацію цієї довгоочікуваної зустрічі гаранту освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віті Валентинівні Цирульніковій і викладачу кафедри Олені Михайлівні Тищенко.

Все можливо завдяки вам, нашим студентам спеціальності «Готельно-ресторанна справа», майбутнім готельєрам та рестораторам! Кожен із вас зможе досягти омріяної мети, треба тільки рухатися вперед та надихатись найкращим!

Як завжди, не можемо з вами не поділитися захопливими відгуками наших здобувачів вищої освіти.

Лекторій був дуже цікавий та пізнавальний, дізналася з чого почати будувати свій власний бізнес, змотивував на подальше навчання.

Анжеліка

Лекторій був дуже цікавий – можна сказати він звучав по-сучасному. Василь подав гарний приклад не сидіти на одному місці та не боятись нового. Велике дякую!

Катерина

Лекторій, який я прослухала, був неймовірно цікавий. Василь Гроголь підносив інформацію в сучасному стилі, розповів про роботу готелю під час пандемії. Своїм лекторієм він наштовхнув мене на думку, що треба рухатись вперед, ніколи не здаватися, постійно удосконалювати свої навички та вміння і не боятися викликів сучасності. Велике дякую)

Марія

За эти полгода, что мы учимся – мы слушали очень многих гостей, и каждый давал интересную и полезную информацию. Для меня Василий стал одним из запоминающихся гостей. В первую очередь хочу отметить лёгкость подачи информации, а именно то, что он общался на нашем «молодёжном» языке, местами сленгом. Цепляет душу и его необычная подача своего отеля. Современно, стильно и понятно. Классно, что он берёт опыт за рубежом и продвигает в Украине, расширяя кругозор нашему народу. А ещё видно, что Василий любит своё дело и с теплотой рассказывает о нём. Беру на заметку его фразу о трёх звонках. Спасибо Василию за впечатления и приятные полтора часа лектория! И отдельное спасибо за мотивацию не бояться покорять Нью-Йорк. (Відгук російською мовою, оскільки лекторій був російською).

Анна

Це був один з найцікавіших лекторіїв. Було цікаво почути про цей готель. Сподобався своєю трохи неординарністю та відео, яке представили. Також сподобалась історія про початок кар’єри. Вважаю , що це було дуже корисно для майбутніх готельєрів.

Каміла