Світова індустрія гостинності

Приголомшливий онлайн-лекторій із кращого готелю світу у Сінгапурі для здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Неймовірно тепла онлайн-зустріч кафедри готельно-ресторанної справи із випускницею Богданою Засєкіною на тему: «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності Сінгапуру». Слухачі гостьового лекторію – здобувачі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» та інших спеціальностей факультету ГРТБ, викладачі й майбутні абітурієнти.

На відеозв’язку із Сінгапуру – наша талановита Богдана, одна з найуспішніших випускників факультету ГРТБ, яка вже 6 років працює у всесвітньо відомій мережі готельно-ресторанного бізнесу Las Vegas Sands, готелі Marina Bay Sands. Розпочала свою розповідь стейкхолдер про професійний шлях із навчання у нашому університеті й практичної підготовки у таких потужних вітчизняних підприємствах гостинності, як InterContinental Kyiv і бутік-готель Opera, де і залишилася працювати, вдало це поєднуючи із навчанням у магістратурі. Після завершення університету у лютому 2015 року спонтанне HR-інтерв’ю кардинально змінило життя нашої випускниці.

Богдана залишила адміністративну посаду, щоб розпочати міжнародну кар’єру з позиції офіціанта в одному з кращих готелів світу у Сінгапурі, і тепер вона – Restaurant Manager ресторану SPAGO на 57 поверсі Marina Bay Sands від селебреті-шефа і ресторатора Wolfgang Puck, який вже 15 років є шеф-кухарем святкової вечері кінопремії «Оскар».

Сіпгапурський готель Marina Bay Sands – це унікальний архітектурний об’єкт, відкритий у лютому 2011 року, номерний фонд якого представлений 2561 номером. На дахах трьох веж розташовано SANDS SKYPARK – велика тераса у вигляді гондоли, яка за площею відповідає майже 3 футбольним полям, із всесвітньо відомим інфініті-пулом з дивовижним виглядом на найсучаснішу столицю світу.

Богдані вдалося візуалізувати для гостей лекторію індустрію гостинності Сінгапуру з кращими руфтоп барами світу, структуру і атмосферу закладів ресторанного господарства Marina Bay Sands, перебуваючи за 8 тисяч кілометрів від України.

Інсайти від фахівця-практика з готельно-ресторанної справи для наших студентів: невпинно працювати над формуванням професійної мовної компетентності і покращувати рівень володіння іноземними мовами, безперервно навчатися, розширювати соціальні зв’язки і набувати soft skills, а також завжди тримати під рукою резюме англійською мовою.

Здобувачі та викладачі із захопленням слухали Богдану, задавали питання, слухали про професійний і особистий розвиток, інтерес до еногастрономії і організації роботи сомельє, відкриттях нових туристичних дестинацій. Наша талановита випускниця віддана і захоплена готельно-ресторанною справою, а свій професійний досвід в інтернаціональному Сінгапурі вважає неймовірним челенджем.

Дякуємо за організацію гостьового лекторію доценту кафедри готельно-ресторанної справи Ользі Сергіївні Пушці і гаранту освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віті Валентинівні Цирульніковій.

Дякуємо Богдані Засєкіній за цей інформаційний і мотивуючий онлайн-лекторій, який надихнув здобувачів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» до навчання, віри у свої знання і сили, а також теплі слова для викладачів кафедри за їхній внесок у професійне становлення!

Завершився освітній захід у режимі онлайн душевним спілкуванням, адже сім’я факультету ГРТБ – назавжди у серці!