Розвиваємо індустрію гостинності

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи стали членами Асоціації Індустрії Гостинності України, яка об’єднує представників бізнесу, влади, наукової спільноти та місцевих громад у єдиний інформаційний простір для обміну знаннями та досвідом, реалізації спільних проектів, проведення досліджень, доступу до інновацій та створення додаткових можливостей для зростання та розвитку.

Науково-педагогічна спільнота кафедри готельно-ресторанної справи невпинно працює над підвищенням професійної майстерності та якості освітнього процесу, формування позитивного іміджу в освітньому просторі.

Участь наших викладачів у професійних об’єднаннях за спеціальністю – це нові можливості для співпраці і розвитку, вивчення трендів і перспективних напрямків розвитку і проведення наукових досліджень, ефективна взаємодія із зовнішніми стейкхолдерами і залучення їх до освітнього процесу для покращення освітньої діяльності.

Кооперація із професіоналами індустрії гостинності допоможе аналізувати вимоги ринку праці щодо професійних компетентностей випускників спеціальності та сприятиме їхньому успішному працевлаштуванню.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи орієнтований на покращення якості послуг і розвиток потенціалу індустрії гостинності.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *