Професійна орієнтація абітурієнтів

Нові форми профорієнтаційної роботи кафедри готельно-ресторанної справи.

Асистент кафедри готельно-ресторанної справи Ольга Степанівна Дулька провела профорієнтаційну роботу в Львівському фаховому коледжі харчової і переробної промисловості.

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та «Бродильне виробництво та виноробство» разом із Ольгою Степанівною долучились до лекторію «Натуральні, органічні та біодинамічні вина, їх ознаки та особливості. Які фактори впливають на ціну вина сьогодні», організованого випусковою кафедрою для здобувачів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» та інших спеціальностей факультету ГРТБ. По завершенню цікавого та пізнавального освітнього заходу в онлайні майбутні абітурієнти дізнались про особливості Вступної кампанії 2021, переваги навчання в нашому університеті й організацію освітнього процесу.

Залучення потенційних абітурієнтів до освітніх онлай-заходів за участі фахівців-практиків, роботодавців, експертів сфери гостинності є ефективною формою профорієнтаційної роботи кафедри готельно-ресторанної справи й професійної орієнтації студентів коледжів, що сприяє мотивації до вступу до нашого університету.

Сподіваємось, студенти коледжу на час лекторію відчули себе частиною дружньої сім’ї факультету ГРТБ. До зустрічі під час літньої вступної кампанії!