Профорієнтація триває

Черговий теплий День відкритих дверей факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

На факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу вже стало доброю традицією зустрічатися з абітурієнтами щодватижні по суботах.

20 лютого інформаційно-консультаційну підтримку майбутнім здобувачам вищої освіти забезпечували в.о. декана факультету Віта Валентинівна Цирульнікова, відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету Віра Ігорівна Зуйко, заступниця декана по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко, завідувачка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександра Володимирівна Нєміріч і доцентка кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяна Віталіївна Мірзодаєва.

На відеозв’язку цього дня були понад 80 слухачів із різних куточків нашої країни – міст Дніпро, Умань, Миколаїв, Кривий ріг, Славутич, Черкаси, Біла Церква, Маріуполь, Полтава, Вінниця, Львів, Київ і населених пунктів Львівської, Херсонської та Сумської областей.

Гостей профорієнтаційного онлайн-заходу об’єднало бажанням здобути освіту у сфері гостинності за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм» і 181 «Харчові технології» (освітня програма «Технології харчування»).

Представники адміністрації факультету і гаранти освітніх програм познайомили присутніх в онлайні з особливостями організації навчального процесу, теоретичною і практичною підготовкою та перспективами працевлаштування у кращих засобах розміщення, ресторанних підприємствах і туристичних компаніях, а також крафтових виробництвах, кейтерингових компаніях, оздоровчих і аюрведичних центрах.

Звісно, найяскравіше представлення навчального процесу, можливостей для професійного, творчого і особистого розвитку в університеті може бути лише від студентів, тому до знайомства абітурієнтів із нашим факультетом долучилась Дарина Юрченко, яка лише минулого тижня успішно захистила кваліфікаційну магістерську роботу на «відмінно» (освітня програма «Технології в ресторанному господарстві») і отримала рекомендацію на диплом з відзнакою. Вона щиро і яскраво згадала про неймовірні миті та події свого студентського життя, що навіть розчулила викладачів: про інститут кураторства факультету і психологічну-моральну підтримку першачків на кожному кроці під час адаптації до навчання, День першокурсника і Вечори факультетів, участь у студентських наукових конференціях і олімпіадах, Конкурсі на кращу академічну групу НУХТ, Кулінарному конкурсі й міжнародних кулінарних конкурсах у режимі онлайн під час адаптивного карантину, спортивних змаганнях, адже впродовж декількох років Дарина була капітаном волейбольної команди факультету і університету.

У другій частині зустрічі представники факультету детально та доступно відповідали на питання занепокоєних абітурієнтів.

Дякуємо кожному, хто був цього дня з нами, а також відповідальному за профорієнтаційну роботу кафедри готельно-ресторанної справи Артему Олеговичу Ущаповському за технічну підтримку відеоконференції з нагоди Дня відкритих дверей і всім відповідальним, залученим від випускових кафедр до запрошення майбутніх абітурієнтів.

Сподіваємося на продуктивність нашої профорієнтаційної зустрічі та з нетерпінням чекаємо сьогоднішніх гостей у рядах успішних студентів нашого факультету завтра!