Професіонали у сфері гостинності

Успішна атестація здобувачів магістерського рівня вищої освіти кафедри готельно-ресторанної справи.

З 11 по 17 лютого 2021 року на кафедрі готельно-ресторанної справи відбулися захисти кваліфікаційних робіт магістрів здобувачів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» освітньо-професійної програми «Готельна і ресторанна справа».

Атестація здобувачів магістерського рівня вищої освіти відбулася у формі публічного захисту кваліфікаційної роботи дистанційно з використанням сучасного інструментарію для організації відеоконференцій.

Екзаменаційну комісію (ЕК) очолила Валентина Іванівна Кочерга, доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету. До складу комісії увійшли доценти кафедри Віта Валентинівна Цирульнікова, Тетяна Іванівна Іщенко, Тетяна Андріївна Нікітіна. Неоціненною для наших здобувачів вищої освіти було допомога і підтримка секретаря – асистента кафедри Світлани Степанівна Ковальчук.

Впродовж 5 засідань ЕК розглянула 40 кваліфікаційних робіт здобувачів денної і заочної форм навчання. Наукові дослідження наших магістрантів були спрямовані на удосконалення мережі засобів розміщення, серед розроблених концепцій такі типи готельних підприємств, як готель сімейного типу з панорамним планетарієм, готель з крафтовою кав’ярнею, готельно-ресторанний комплекс з яхт-клубом, апарт-готель, туристичний готель, готель ділового призначення, бізнес-готель, оздоровчий готель, SPA-готель, курортний готель, туристично-екскурсійний готель, туристично-спортивний готель, еко-готель.

У готельних підприємствах майбутні готельєри і ресторатори впровадили інноваційні розробки – інформаційні системи безпеки і взаємодії з гостями; інтерактивну систему послуг; автоматизовану систему подавання страв; роботизоване обслуговування;  послуги енотуризму, кейтерингу, аромабрендингу; Welness-інновації, програми інформаційно-цифрового детоксу; комплекс анімалотерапевтичних послуг; ресторанні й гастрономічні новації, зокрема на основі принципів оздоровчого харчування, спрямовані на загальне зміцнення організму.

За результатами науково-дослідної роботи магістрантів були опубліковані статті у фахових і закордонних виданнях, тези і матеріали доповідей міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій, отримані патенти України на корисну модель, здійснено апробацію в умовах закладів харчування готельних підприємств.

Магістранти під час захисту кваліфікаційних робіт продемонстрували високий рівень набутих загальних і фахових компетентностей. Екзаменаційна комісія підтвердила відповідність професійної та практичної підготовки здобувачів вимогам другого (магістерського) рівня вищої освіти. 8 студентів, які мають високі навчальні й наукові досягнення, захистили на «відмінно» дипломну роботу, були рекомендовані на отримання дипломів із відзнакою.

Наші вже майже випускники впродовж навчання в університеті формували і зміцнювали бренд факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу: брали участь у наукових заходах – студентських конференціях, олімпіадах і конкурсах наукових робіт, були активними учасниками студентського самоврядування, Вечорів факультету, загальноуніверситетських культурно-мистецьких конкурсів, учасниками і переможцями VII Кулінарного конкурсу факультету ГРТБ, міжнародного Кулінарного марафону у Болгарії, профорієнтаційних заходів і спортивних змагань.

Серед наших магістрів з готельно-ресторанної справи – юні науковці, талановиті вокалісти і танцюристи, члени студентської ради:

Надія Ніколенко – відмінниця навчання, трьохразовий лауреат Фестивалю-конкурсу української пісні НУХТ, чарівний голос факультету ГРТБ,

Надія Гончарова – відмінниця навчання, переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»,

Вікторія Білан – голова інформаційного сектору Студентської ради факультету 2017-2018 н.р. і контент-мейкер факультету,

Олександр Голобородько – голова Студентської ради гуртожитку 2017-2018 н.р., актор Вечорів факультету і учасник спортивних змагань,

Катерина Бударіна – голова культурно-масового сектору Студентської ради факультету 2018-2019 н.р. та учасниця танцювального колективу факультету,

Маслов Данило – найхаризматичніший ведучий, який створив настрій не одного факультетського і університетського свята.

Наші випускники – наша гордість! Вітаємо вас з присудженням освітнього ступеня магістра з готельно-ресторанної справи, пишаємося вашими високими освітніми, професійними, творчими і особистими досягненнями. Бажаємо успішного працевлаштування в індустрії гостинності, кар’єрного зростання і втілення омріяного!

Ми будемо завжди чекати вас у стінах рідної Alma Mater!