Барне мистецтво

Виїзне онлайн-заняття з навчальної дисципліни «Барна справа та організація роботи сомельє» відбулося в умовах закладу ресторанного господарства – одному з найкращих барів міста Києва. Професійний бартендер з багаторічним стажем роботи, випускник факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 2011 року Олександр Фомін  познайомив здобувачів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» третього року навчання з особливостями організації роботи бару.

«Краще один раз побачити, аніж 100 разів почути», – з цим девізом було проведено лабораторне заняття з використанням технологій дистанційного навчання. Здобувачі мали можливість онлайн побувати за барною стійкою, побачити особливості та тонкощі професійної підготовки до роботи бару. Познайомилися з найсучаснішим устаткуванням, посудом та інвентарем, які використовуються у барах, основними прийомами наливання напоїв та способами приготування коктейлів.

Здобувачі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» із захопленням слухали Олександра та задавали професійні запитання, на які отримали ґрунтовні відповіді. Дякуємо лектору навчальної дисципліни, доценту Ользі Сергіївні Пушці за застосуванням ефективних інновацій методів викладання і організацію виїзного онлайн-заняття, під час якого наші здобувачі познайомились із сучасними тенденціями розвитку барної індустрії. Це сприятиме вмінню майбутніх фахівців організовувати процес обслуговування гостей ресторанних підприємств з використанням сервісних технологій і дотриманням стандартів якості.

Дякуємо Олександру Фоміну за чудовий, професійний воркшоп, який надихнув здобувачів на покорення вершин у сфері барної справи!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *