Рівень вищої освіти – бакалавр!

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася підсумкова атестація здобувачів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчання.

16 лютого на кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася підсумкова атестація здобувачів освітнього ступеня бакалавр спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної та заочної скороченої форм навчання у формі атестаційного екзамену.

Привітали студентів та побажали їм успішно продемонструвати здобуті теоретичні знання та практичні навички гарант освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Валентинівна Цирульнікова, в.о. завідувача кафедри Лариса Олександрівна Шаран, голова екзаменаційної комісії, доцент Олена Броніславівна Шидловська та її члени – доценти Олег Вікторович Бортнічук, Асьят Георгіївна Абрамова, старший викладач Олексій Владиславович Собін. Обов’язки секретаря виконувала асистент Юлія Анатоліївна Мирошник.

Атестаційний екзамен, який було організовано з використанням технологій дистанційного навчання, включав завдання з таких нормативних навчальних дисциплін, як організація ресторанного господарства, організація готельного господарства, технологія продукції ресторанного господарства, устаткування закладів готельно-ресторанного господарства. Екзаменаційна комісія оцінила освітню і професійну компетентність здобувачів вищої освіти, які успішно пройшли атестацію.

Вітаємо наших випускників з першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти! Бажаємо їм успіхів у професії, кар’єрного зростання і здобути магістерський рівень вищої освіти у стінах рідного університету!