Тепер – магістри!

Стейкхолдери відзначають високий рівень знань і практичних навичок магістрів кафедри готельно-ресторанної справи.

11 лютого на кафедрі готельно-ресторанної справи розпочалися публічні захисти кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», освітньо-професійної програми «Готельна і ресторанна справа», в форматі відеоконференції.

Тепло привітали «перших ластівок» серед магістрів в.о. завідувача кафедри Лариса Олександрівна Шаран і голова Екзаменаційної комісії – доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету Валентина Іванівна Кочерга.

До уваги членів комісії майбутні готельєри і ресторатори представили концепції різних типів готельних підприємств: готель ділового призначення із власною кондитерською, екскурсійний готель з арт-кафе, готель сімейного типу, туристичний готель та інноваційний для вітчизняного готельного господарства – курортний готель з равликовою фермою, а серед запропонованих додаткових послуг – новітні екотехнології водопідготовки, організація індустріальних турів, послуги повітряного туризму, інтегрований голосовий асистент та інформаційна система контролю бару, послуга «Lost opportunities» та інноваційні ресторанні послуги.

Проведені здобувачами вищої освіти маркетингові дослідження дозволили обрати для проектування нових підприємств індустрії гостинності населені пункти нашої країни – Київ, Одесу, Кривий Ріг, Дніпро, с. Шаян Закарпатської області, смт Макарів Київської області.

За результатами науково-дослідної роботи магістрантів було опубліковано статті у фахових і закордонних виданнях, тези і матеріали доповідей міжнародних та всеукраїнських фахових наукових конференцій, отримано патенти України на корисну модель.

Члени комісії оцінили високий рівень професійної компетентності здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, неординарність концепцій спроектованих закладів готельного і ресторанного господарства, широкий асортимент основних і додаткових послуг, обґрунтованість і виваженість організаційно-технологічних та техніко-економічних рішень.

На онлайн-захисті були присутні стейкхолдери – керуючий закладу «Львівська майстерні шоколаду» Андрій Собін та HR-менеджер компанії «Фора» Ірина Дмитришина, які відмітили високий рівень знань та практичних навичок магістрів.

Кафедра готельно-ресторанної справи вітає своїх здобувачів із успішним виконанням освітньо-професійної програми магістерського рівня вищої освіти і

Кафедра готельно-ресторанної справи вітає своїх здобувачів з присудженням кваліфікації магістра з готельно-ресторанної справи Петреченко Наталію, Ященко Юлію, Довбаш Анну, Конобаса Петра, Гусак Аллу, Цібір Марину, Серяпіна Владислава.

Вітаємо із виконанням освітньо-професійної програми магістерського рівня вищої освіти на «відмінно» і дипломом з відзнакою: Гончарову Надію, Кошшої Олександра, Савегу Олесю.

Бажаємо вам успішного працевлаштування за спеціальність, кар’єрного зростання і особистісного розвитку! Завжди чекаємо у стінах рідного університету!