День гостинності

Шановні майбутні абітурієнти, запрошуємо Вас на День гостинності факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, який відбудеться 20 лютого 2021 р. у режимі відео конференції.

Перед вами, майбутніми здобувачами вищої освіти, не простий вибір: яку професію обрати, щоб

• досягнути успіху та власної незалежності;
  • мати перспективи особистісного розвитку та кар’єрного росту в Україні та за її межами;
  • відкривати світ та здійснити свої найзаповітніші мрії;
  • своєю роботою піднімати та формувати позитивний імідж нашої країни.

Всі ці можливості та перспективи за дверима багатогранної індустрії гостинності. Саме ці двері допоможе вам відкрити навчання на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Звісно, у вас виникає неймовірна кількість запитань, на які ми спробуємо відповісти та допомогти розібратися на шляху до першої сходинки у реалізації мрій та амбіцій.

У суботу ви з’ясуєте:

• коли, куди і як подавати документи;
  • які предмети ЗНО/ ЄВІ здавати;
  • денна, заочна дистанційна чи дуальна освіта;
  • можливості вступу за бюджетною та контрактною пропозиціями;
  • чому варто продовжувати навчання на основі диплому молодшого бакалавра/ молодшого спеціаліста, бакалавра/спеціаліста з нами;
  • можливості практичного професійного розвитку: практика в Україні та закордоном, майстер-класи, авторські курси, семінари та сертифікатні програми від тих, хто сьогодні формує обличчя вітчизняної індустрії гостинності для вас – тих, хто формуватиме її завтра!

А також на вас чекає зустріч із гарантами та провідними викладачами освітніх програм:

• 181 «Харчові технології» / «Технології харчування»,
  • 241 «Готельно-ресторанна справа»
  • 242 «Туризм»,

Приєднуйся до нас у Zoom цього дня:

Ідентифікатор конференції: 519 431 6660

Код доступу: GRTB