Мотиваційна профорієнтаційна зустріч

Відбувся черговий День відкритих дверей у нашому університеті.

06 лютого відбувся черговий День відкритих дверей у нашому університеті.

Факультет ГРТБ гостинно зустрічав в он-лайні майбутніх абітурієнтів, щоб відповісти ствердно на питання: чи варто здобути вищу освіту для успішного працевлаштування в індустрії гостинності у Національному університеті харчових технологій.

Тепло привітали гостей онлайн-зустрічі і познайомили ближче зі спеціальностями заступник декана факультету ГРТБ з навчальної роботи Наталія Петрівна Бондар, заступник по роботи зі студентами Олена Михайлівна Тищенко, відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету Віра Ігорівна Зуйко, завідувач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександра Володимирівна Нєміріч (випускової для спеціальності 181 «Харчові технології» (освітня програма «Технології харчування»), в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Олександрівна Шаран (випускової для спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»), в.о. завідувача кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірина Леонідівна Мельник (випускової для спеціальності 242 «Туризм»).

Профорієнтаційний talk про: спеціальності й освітні програми, конкурсі предмети для вступу, конкурсний бал, терміни вступної кампанії, вартість навчання, освітній процес і педагогічну атракцію, соціокультурне студентське середовище.

Мотиваційна профорієнтаційна зустріч відбувалась, але комунікація із майбутніми вступниками продовжується. Пишіть нам у всі месенджери – ми з вами на зв’язку.

Профорієнтаційний політ триває. І спойлер від нас – 20 лютого відбудеться День гостинності факультету ГРТБ. Готуйте питання, наші дорогі майбутні абітурієнти.