Закордонний досвід

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся оnline-лекторій для здобувачів 3 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» в рамках навчальної дисципліни «Організація ресторанного господарства».

Гостьовий лектор – Бербеничук Яна Сергіївна, директорка ТОВ «АЙ ДЖЕЙ ТРЕВЕЛ», офіційного представника болгарської компанії «ТУРАЛ МЕНИДЖМЬНТ» в Україні.

Тема лекторію: «Організація харчування туристів в республіці Болгарія». Спікерка познайомила здобувачів вищої освіти із індустрією гостинності Болгарії, детально надала інформацію про курорти республіки, зупинившись на функціонуванні найкращих готелів країни та особливостях організації харчування в них. Також, Яна Сергіївна розповіла студентам про можливість проходження нашими здобувачами міжнародної практики в сонячній Болгарії. Кафедра готельно-ресторанної справи продовжує активну діяльність із організації закордонної практики як важливої компоненти професійної підготовки бакалаврів.

Дякуємо за організацію освітнього заходу лектору навчальної дисципліни «Організація ресторанного господарства», доценту Олені Броніславівні Шидловській та асистенту Юлії Анатоліївні Мирошник.