День гостинності online

23 січня 2021 року відбувся День гостинності факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у режимі онлайн.

Понад 90 слухачів доєдналися до Zoom-конференції з різних куточків нашої країни – Київ, Львів, Луцьк, Житомир, Рівне, Івано-Франківськ, Чернігів, Канів. Цього суботнього ранку майбутні абітурієнти познайомились із факультетом та освітніми програмами: «Технології харчування», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», задали свої питання та отримати компетентну відповідь на них.

На початку зустрічі відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету, доцент Віра Ігорівна Зуйко розповіла про те, що цілі освітніх програм та програмні результати відповідають тенденціям світової індустрії гостинності та досвіду іноземних закладів вищої освіти. Наші випускники є затребуваними і конкурентоспроможними за будь-яких умов та викликів! Також вона проінформувала про терміни навчання, детально розказала про переваги різних форм навчання: денної, заочної дистанційної та дуальної.

Далі в.о. декана Віта Валентинівна Цирульнікова познайомила слухачів із Правилами прийому до нашого університету, новаціями вступної кампанії 2021, предметами ЗНО для випускників шкіл і коледжів, особливостями формування конкурсного балу і вступу на бюджетну/ контрактну форму навчання, а також запросила учнів шкіл до участі Всеукраїнських олімпіадах НУХТ, переможці яких зможуть отримати до 20 додаткових балів до конкурсного. Як гарант освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Валентинівна, що навчання є студентоцентрованим і проблемно-орієнтованим з формуванням індивідуальної освітньої траєкторії, практичною підготовкою у кращих вітчизняних готельних підприємствах і за кордоном, а також можливостями для академічної мобільності здобувачів вищої освіти.

Заступник декана по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко познайомила гостей профорієнтаційного онлайн-заходу з неймовірно насиченим студентським життя нашого факультету та запросила майбутніх абітурієнтів на найочікуваніші гостьові лекторії від зовнішніх стейкхолдерів, лідерів думок і інфлюєнсерів, що відбудуться незабаром у режимі онлайн.

Велика кількість питань абітурієнтів та відповідей на них ледь вклались у півтори години часу. Дякуємо заступнику відповідального секретаря приймальної комісії Вадиму Геннадійовичу Серпученку за допомогу з компетентними відповідями!

Висловлюємо щиру вдячність колегам із коледжів, які допомогли нам запросити та організувати зустріч із нашими майбутніми здобувачами вищої освіти. Школярам бажаємо натхнення у підготовці до складання ЗНО, а студентам коледжів, які захищатимуть дипломи та писатимуть випускні державні іспити, – успіху та ґрунтовних відповідей. І пам’ятаємо, реєстрація на ЗНО розпочинається 01 лютого. Слідкуйте за нами у соціальних мережах і чатах абітурієнтів, щоб бути в курсі всіх подій і не пропустити дедлайни.

Чекаємо на вас під час літньої вступної кампанії 2021.