Про перспективи індустрії гостинності

Про вплив COVID-19 на готельну індустрію України – здобувачам спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та викладачі кафедри долучились до онлайн-конференції «Оцінка впливу COVID-19 на готельну індустрію України», яка була спільно організована Державним агентством розвитку туризму України (ДАРТ) та Асоціацією Готелів та Курортів України (UHRA).

Ukrainian Hotel & Resort Association (UHRA) – це громадська організація, заснована у жовтні 2020 р., що об’єднує заклади розміщення та компанії готельної сфери України з метою сталого розвитку у галузі.

Спікери – голова Державного агентства розвитку туризму в Україні Мар’яна Олеськів і керівник напрямку міжнародних відносин UHRA, яка представляє об’єднану позицію та інтереси готелів на внутрішньому та зовнішньому ринках, Іван Лунь, модератор зустрічі – менеджер зі зв’язків із громадськістю UHRA Галина Череднюк.

Онлайн-конференція була присвячена питанню впливу пандемії на індустрію гостинності, оцінюванню збитків та перспектив розвитку готельного бізнесу у діалозі спільно з міжнародними експертами консалтингової компанії Horwath HTL (Hotel, Tourism and Leisure, USA).

У спільно організованому онлайн-опитуванні UHRA і Horwath HTL брали участь 122 готельні підприємства України із номерним фондом в середньому 72 номери. Результати свідчать, що готельєри з оптимізмом дивляться на розвиток індустрії в майбутньому і відповідно перспективи працевлаштування професіоналів галузі.

Академічна і студентська спільнота кафедри готельно-ресторанної справи висловлює вдячність Ukrainian Hotel & Resort Association за можливість познайомитися з актуальною інформацією щодо ситуації у вітчизняній індустрії гостинності та інспірейшн для майбутньої професійної діяльності.