Marketing talk

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся черговий оnline-лекторій для здобувачів вищої освіти. Цього разу гостя факультету – кофаундерка агенції ресторанного маркетингу RED Тереза Даштоян.

Професійний бекграунд спікерки – це досвід фахової діяльності на посадах маркетинг-директорки мережі ресторанів «Сито-П’яно» і маркетолога-стратега консалтингової компанії «Bureau Business Ideas». Історія успіху Терези Даштоян – мотиваційний приклад для багатьох, адже власну агенцію маркетологиня відкрила напередодні оголошення національного карантину у березні.

Як співвласниця маркетинг-агенції гостьова лекторка займається розробленням й імплементацією комплексної маркетингової стратегії, створенням контенту і просуванням у соціальних мережах (SMM), розробленням сайтів доставки і проведенням рекламних кампаній.

Натхненний marketing talk Терези Даштоян зі здобувачами вищої освіти про формування маркетинг-команди, синхронізацію процесів і роботи команди, словник ресторанного маркетингу від агенції RED, ефективні канали комунікації, планування бюджету на маркетинг, формулу успіху від маркетинг-професіонала, діджитал-майбутнє ресторанного бізнесу і ресторанні тренди 2021.

У фокусі гостьового лектора – маркетинговий консалтинг для майбутніх професіоналів із готельно-ресторанної справи на прикладі реальних кейсів агенції RED для ресторанних підприємств.

Тереза Даштоян поділилася зі слухачами, що розглядала можливість вступу до нашого університету для здобуття вищої освіти за спеціальністю «Маркетинг», а приємним сюрпризом від гості для наших студентів став конкурс у соціальній мережі Instagram з можливістю виграти новорічний подарунковий набір для приготування безалкогольних гарячих напоїв.

Організували гостьовий лекторій викладачі нашої кафедри – старша викладачка Олена Михайлівна Тищенко і доцентка Віта Валентинівна Цирульнікова.

Кафедра готельно-ресторанної справи висловлюють вдячність неймовірній Терезі Даштоян за нові інсайти і бажає їй успіхів у реалізацій маркетинг-проєктів для ресторанного бізнесу.

Найкращий освітній контент від професіонала-практика напередодні зимової заліково-екзаменаційної сесії мотивує студентів до навчання і самовдосконалення.