Профорієнтація online

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5_1
  • 6

Перший у навчальному році День відкритих дверей online.

Суботнього дня, 12 грудня, на факультеті готельно-рестоарнного та туристичного бізнесу відбулась онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами у рамках загальноуніверситетського Дня відкритих дверей. Наша кафедра готельно-ресторанної справи разом із дружніми кафедрами факультету долучилася до організації і проведення заходу.

Яскрава презентація факультету розпочалася з відеофільму «Як першокурсники на посвяту запізнилися…». Дотепна історія задала настрій усьому спілкуванню учасників відеоконференції.

Відповідальна за профорієнтаційну діяльність факультету Віра Ігорівна Зуйко ознайомила присутніх із спеціальностями та освітніми програмами, термінами та особливостями навчання. Завідувач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, гарант освітньої програми «Технології харчування» Олександра Володимирівна Нєміріч познайомила майбутніх здобувачів із особливостями та перевагами навчання за спеціальністю 181 «Харчові технології». В.о. завідувача кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірина Леонідівна Мельник розказала про особливості навчання за спеціальністю 242 «Туризм» та про яскраві можливості здобувачів при освоєні даного фаху. Гарант освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Валентинівна Цирульнікова окреслила перспективи навчання за цією спеціальністю, а також детально пояснила наявні правила прийому та відповіла на хвилюючі питання.

Заступник декана по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко розказала про неймовірні барви студентського життя, про перспективи творчого та спортивного саморозвитку під час навчання з нами. До зустрічі також долучились викладачі випускових кафедр.

Дякуємо гостям заходу та колегам, сподіваємося, що нам вдалося підказати шлях, заспокоїти хвилювання та відповісти на важливі питання наших, віримо, майбутніх студентів!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *