Підвищуємо кваліфікацію

Стажування викладачів кафедри готельно-ресторанної справи у кращому готельному підприємстві м. Київ.

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи проходять стажування у кращому 4* бізнес-готелі м. Київ – «Президент Готель».

«Президент Готель» – це 375 номерів категорій Бізнес, Бізнес покращений, Напівлюкс, Люкс, Апартаменти; 17 конференц-залів для організації різноманітних івентів, заклади харчування: лоббі-бар, ресторан і кафе-кондитерська.

Керівник стажування від готельного підприємства, начальник відділу управління персоналом Тамара Анатоліївна Коростильова познайомила викладачів із особливостями функціонування департаментів (служб): прийому і розміщення, бронювання, обслуговування номерного фонду, організації харчування і конференц-сервісу.

Викладачі були вражені матеріально-технічною оснащеністю приймально-вестибюльної, житлової, фізкультурно-оздоровчої і культурно-дозвіллєвої груп готелю, який гостинно зустрічає ділових туристів нашої столиці з дотриманням всіх протиепідемічних заходів і карантинних обмежень.

Кафедра готельно-ресторанної справи висловлює вдячність керівництву ТОВ «БК Квадр» за можливість підвищити рівень професійних знань, а Тамарі Анатоліївні – за високий професіоналізм і компетентність.

Стажування триває.