Історія одного успіху

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зірковий гість на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Здобувачі вищої освіти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу мали неймовірну можливість зустрітися online з автентичною і харизматичною Маргаритою Січкар – українським ресторатором, успішною бізнес-вумен, телезіркою та інфлюенсером.

Лекторій в улюбленому студентами форматі питання-відповідь про місію і цінності у ресторанному бізнесі, вибір найкращої концепції ресторану, 5 порад ресторатору-початківцю, психологію і стилі управління рестораном, надійне бізнес-партнерство, діджиталізацію ресторанного бізнесу, ресторанні колаборації майбутнього і чекл-лист успішного ресторатора.

Гостей лекторію чекав спойлер від пані Маргарити про повернення у вітчизняний і міжнародний гастрономічний простір і мрію популяризувати автентичні українські страви у світовому кулінарному просторі.

Новатор вітчизняного ресторанного бізнесу Маргарита Січкар, яка була однією з перших, хто імплементував програмний продукт R-Keeper і посаду PR-менеджера у своїх ресторанних проєктах, завершила свій виступ-інтерв’ю переліком книг для розвитку бізнес-навичок та особистісного розвитку наших здобувачів вищої освіти.

Лекторка побажала майбутнім фахівцям готельно-ресторанної справи із оптимізмом і вірою у власні сили зустрічати життєві виклики, дотримуватися концепції Lifelong learning (безперервного навчання) і записувати цікаві ідеї у блокнот для реалізацій своїх найкращих проєктів у майбутньому!

За можливість зустрітися із топовим професіоналом індустрії гостинності факультет ГРТБ висловлює вдячність викладачам кафедри готельно-ресторанної справи – асистенту Маріанні Петрівні Маршаленко і доценту Віті Валентинівні Цирульніковій.

Дякуємо неймовірній Маргариті Січкар за мотиваційний спіч і цінні інсайти ресторанного бізнесу!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *