Вічна пам’ять!

• Без імені

З глибоким невимовним сумом сповіщаємо, що 01 грудня на 69 році передчасно пішов з життя декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, завідувач кафедри готельно-ресторанної справи, доктор технічних наук, професор Доценко Віктор Федорович.

Віктор Федорович пройшов славний життєвий шлях. Він народився 17 червня 1952 року в с. Савин Козелецького району Чернігівської області. У 1978 році закінчив факультет технології хлібопекарського, макаронного та кондитерського виробництв Київського технологічного інституту харчової промисловості. Після закінчення інституту залишився у ньому, пройшовши шлях від інженера Науково-дослідної частини до професора, завідувача кафедри, декана факультету. У 1984 р. захистив кандидатську, а в 1994 р. – докторську дисертацію.

Віктор Федорович самовіддано працював у рідному університеті понад 30 років, Відмінник освіти України, має нагрудний знак «За академічні заслуги», член двох спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій, редакційних колегій журналів «Наукові праці НУХТ» і «Харчова промисловість», експерт та голова комісії МОН України з ліцензування і акредитації спеціальностей навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

Під науковим керівництвом Віктора Федоровича захищені 7 кандидатських дисертацій та вперше у нашому університеті дисертаційна робота на здобуття науково ступеня доктора філософії. У науковому доробку Віктора Федоровича понад 500 наукових праць, у т.ч. 5 підручників, 6 навчальних посібників, 74 патенти та авторських свідоцтва, понад 50 навчально-методичних праць.

Віктор Федорович – засновник і ідейний натхненник факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу з 2011 року його створення, найкращий керівник, мудрий наставник, талановитий педагог і науковець. Неймовірна, дуже світла, життєрадісна Людина, сповнена сил і бажання творити добро. Його життєдайна енергія, неповторна харизма надихали відданий колектив на плідну працю, рухали до звершень і перемог.

Студенти і випускники факультету завжди говорять: «Вікторе Федоровичу, Ви – БАТЬКО дружньої факультетської родини ГРТБ, справедливий, мудрий, люблячий.

Нестерпний біль полум’ям обпікає душі, невимовна туга охоплює люблячі Вас серця, дорогий наш Вікторе Федоровичу.

Висловлюємо щиросердечне глибоке співчуття рідним і близьким. Світла і вічна пам’ять!