Світові тенденції

Перспективи розвитку світової індустрії гостинності від стейкхолдерів – здобувачам спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» долучились до онлайн-конференції «I Meet Hotel», співорганізатором якої є Швейцарська освітня группа (SEG). Модераторами зустрічі стали студенти Swiss Hotel Management School (SHMS), один із закладів SEG, а освітня онлайн-подія об’єднала готельєрів з усього світу, щоб обговорити майбутнє індустрії гостинності.

Серед спікерів заходу: Dominic Szambowski, декан Swiss Hotel Management School (SHMS); MICHAEL ROS, кофаундер сервісу для бронювання готелів Bidroom; Mark Swinton, генеральний директор курортного готелю Capella Ubud (Індонезія), Matthijs Kooijman, комерційний директор Attached – language intelligence; Mikhail Romanenko, лектор бакалаврських і магістерських освітніх програм SHMS.

Про гостинність і мовну компетентність як складову професійної компетентності фахівців із готельно-ресторанної справи, hard і soft skills, особливості роботи готельних підприємств в умовах пандемії і постковідне майбутнє, впровадження інноваційних готельних технологій – слухачам конференції від фахівців-практиків і експертів галузі міжнародного рівня.

Присутні в он-лайні здобувачі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вдячні кафедрі готельно-ресторанної справи за можливість відвідати таку масштабну віртуальну подію у сфері гостинності.