In vino veritas

  • 1
  • 2
  • 3

Про особливості дегустації вин дізналися слухачі сертифікатної програми «Технології в ресторанному господарстві»

Тривають заняття сертифікатної освітньої програми «Технології в ресторанному господарстві».

Про особливості дегустації вин і професію сомельє слухачі дізналися від професорки і професійної дегустаторки Марини Володимирівни Білько. Лекція «Технологія вин та алкогольних напоїв. Професія сомельє» включала питання: історія виноробства в Європі та країнах Нового світу, особливості класифікації вин і міцного алкоголю, технологія вин різних типів, техніка дегустації та асортимент винних келихів, культура споживання вина та алкогольних напоїв із основами еногастрономії.

Теоретична частина лекційного заняття була доповнена практичною компонентою – дегустаційним аналізом тихих вин і коньяків, серед яких унікальні зразки хересу міцного та португальського червоного восьмирічного портвейну. Учасники навчилися правильно здійснювати процес дегустації та покроково оцінювати основні органолептичні показники якості вин і коньяку.

Слухачі сертифікатної програми змогли зануритися у складний світ вина і набути компетентностей професійного дегустатора. Вони вдячні лекторці Марині Володимирівні Білько і модератору програми, професорці кафедри готельно-ресторанної справи Тетяні Анатоліївні Сильчук за організацію цікавих і пізнавальних модулів!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *