Гастрономічний привіт із Грузії

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся освітній лекторій у режимі online.

Студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» долучилися до освітнього лекторію. На відеозв’язку у Zoom – випускник кафедри і су-шеф ресторану 5* готелю міжнародної мережі Le Meridien у Батумі (Грузія) Андрій Корольчук.

Історія успіху гостьового лектора – це поєднання освіти за спеціальністю і кар’єрного злету. Професійний бекграунд нашого випускника – це робота у вітчизняному бутік-готелі «Опера» і готелях міжнародної мережі Marriott International в Україні (Aloft Kiev) та Грузії.

Hospitality talk професіонала із нашими здобувачами вищої освіти: професійне особисте резюме, міжнародна кар’єра в індустрії гостинності, професійна етика і мовнокомунікативна компетенція, кулінарний експіріенс і авторські страви, гастрономічні челенджі й хвилююче питання: як світова пандемія вплинула на готельне господарство Грузії.

Мотивуючий меседж від талановитого випускника нашим студентам – наполегливо і цілеспрямовано йти до своєї мети, вірити у власні сили і ніколи не здаватися. Так, у період весняного локдауну у Грузії, коли готельні підприємства не функціонували, Андрій став співзасновником home-made кондитерської. Бажаємо нашому талановитому випускнику успішно розвивати професійні проєкти і особистий бренд!

Дякуємо Андрію Корольчуку за натхненну зустріч зі студентами та теплі спогади про студентську раду і найкращі роки у сім’ї факультету ГРТБ. За організацію online-заходу кафедра готельно-ресторанної справи дякує доценту Віті Валентинівні Цирульніковій і старшому викладачу Олені Михайлівні Тищенко.

Гамарджоба Генацвалє! До нових онлайн і офлайн зустрічей!