Хмарні технології в освіті

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи продовжують підвищувати кваліфікацію.

Сьогодення вносить свої корективи в життя суспільства. Дистанційна освіта розглядається як якісно новий, прогресивний вид навчання, що виник на підставі ідеї відкритої освіти завдяки новим технологічним та інформаційним можливостям.

З метою підвищення ефективності онлайн-навчання в умовах адаптивного карантину асистент кафедри готельно-ресторанної Дулька Ольга Степанівна пройшла професійні курси «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії», організовані Академією цифрового розвитку за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Під час онлайн-курсу розглянуто цифрові інструменти і додатки Google Workspace (Gmail, Google Classroom, Google Meet, Google Форми, Google Групи, Google Календар, Google Сайти, Google Диск), які забезпечують ефективну організацію взаємодії учасників освітнього процесу. Опрацьовано основні налаштування безпечної роботи в Інтернеті.

Отримані знання та навички допоможуть ефективно планувати досягнення своїх особистих і професійних цілей, розпізнавати та долати бар’єри для успішного управління часом, а отже – підвищити продуктивність своєї праці.

Після виконаних практичних завдань та підсумкового тесту успішне завершення навчання Ольгою Сергіївною за програмою «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії» обсягом 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС) підтверджено сертифікатом.