Зустріч зі стейкхолдером

• unnamed
  • unnamed (1)

Як відкрити успішний ресторан дізналися студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Уже стало доброю традицією кафедри готельно-ресторанної справи зустріч здобувачів вищої освіти із Аліною Ізмайловою. Випускниця кафедри успішно керує мережею закладів ресторанного господарства «EuroCityFamily» (м. Костянтинівка), до якої входить ресторан, пекарня і кав’ярня. ⠀

Здобувачі отримали корисні інсайти та відповіді на хвилюючі питання сьогодення від стейкхолдера ресторанного бізнесу: як бізнесу працювати в умовах адаптивного карантину; чи готуватися власникам ресторанів до локдауну; як розробити концепцію нового ресторанного підприємства; помилки рестораторів-початківців; планування бюджету для ресторану; ресторанний маркетинг і PR; як COVID-19 змінить ресторанний бізнес.

Учасники заходу вдячні за організацію лекторію доценту кафедри Віті Валентинівні Цирульніковій і старшому викладачу Олені Михайлівні Тищенко.

Колектив кафедри пишається успіхами своєї випускниці Аліни Ізмайлової у розвитку вітчизняного ресторанного господарства. І висловлює подяку за інформативні й мотивуючі лекторії для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.