Кар’єрні можливості

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – учасники Ярмарку вакансій Career NUFT 2020.

Під час вебінару пані Ірина розповіла про готельну мережу «Reikartz Hotel Group», наголосила, що готельні підприємства цієї мережі навіть в умовах пандемії коронавірусної хвороби гостинно зустрічають відвідувачів із дотриманням всіх протиепідемічних заходів і карантинних обмежень. Кожен працівник має у собі почуття впевненості, задоволення і радості бути частиною найкращої команди.

У дружній атмосфері онлайн-зустрічі всі учасники із задоволенням поспілкувалися із пані Іриною і задали хвилюючі питання. На завершення спікер побажала всім успіхів у досягненні своїх цілей та підкорення власного Олімпу готельно-ресторанної справи.

Дякуємо Ірині Магалецькій за змістовний та надихаючий вебінар.