Висока відзнака

Голова студентської ради факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відзначена Почесною грамотою.

18-го листопада в Голосіївській районній адміністрації м. Києва відбулася урочиста зустріч, приурочена до Міжнародного дня студента.

Голова Голосіївської РДА Сергій Садовий урочисто привітав активних учасників студентського самоврядування і відмінників навчання, серед яких і студенти нашого університету.

За вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, особливі успіхи у навчанні, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня студента Почесною грамотою голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації була відзначена голова Мелісса Корольчук. Студентка 4 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», яка вже другий рік поспіль очолює студентську раду факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу та бере активну участь у роботі університетського самоврядування.

Вітаємо Меліссу! Бажаємо натхненно і енергійно примножувати здобутки факультету і розвивати студентське самоврядування в університеті!