Кулінарний модернізм

  • unnamed
  • unnamed
  • unnamed (1)
  • unnamed (2)
  • unnamed (3)

Мотивуючий лекторій з Австрії для першокурсників спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

26 жовтня відбувся гостьовий лекторій і нетворкінг для студентів-першокурсників спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у рамках навчальної дисципліни «Основи гостинності».

У режимі Zoom-конференції з відомого гірськолижного курорту Земмерінг в Австрії зі здобувачами спілкувався професіонал міжнародного рівня, шеф-кухар «SportHotel am Semmering» і бренд-шеф «Zauberbar Semmering Liechtensteinhaus» Юрій Новіков.

Під час онлайн-зустрічі йшла мова про особливості роботи у закладах гостинності Австрії, гастрономічні традиції та кулінарний модернізм, авторське меню з локальних продуктів і гастротренд farm-to-table, як організувати dream-team і мотивувати персонал ресторанних підприємств.

Акцент нетворкінгу лектора зі студентами на важливості невпинного натхненного навчання, саморозвитку і самовдосконалення у найгостиннішій спеціальності.

Неймовірний фідбек від першокурсників шеф-кухарю Юрію Новікову за високий професіоналізм та інсайти готельно-ресторанної справи.

Здобувачі щиро вдячні за організацію лекторію від закордонного фахівця асистенту кафедри Маріанні Маршаленко і лектору дисципліни «Основи гостинності», доценту Віті Цирульніковій.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *