На високому рівні!

• IMG_4838

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася відкрита лекція доцента Віти Валентинівні Цирульнікової з навчальної дисципліни «Основи гостинності» для здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».

На лекцію на тему: «Характеристика типів засобів розміщення і закладів ресторанного господарства» завітали в.о. завідувача кафедри, професор Віктор Федорович Доценко, колеги з кафедри та представники деканату.

Лектор ознайомила студентів з основними типами засобів розміщення та закладів ресторанного господарства, їхньою класифікацією, акцентувавши увагу на загальних та відмінних вимогах до готелів. Викладач детально охарактеризувала особливості функціонування одного з найрентабельніших типів засобів розміщення – готелів ділового призначення, зазначивши успішні приклади з світової та вітчизняної готельної практики.

Лекція супроводжувалася мультимедійною презентацією, наповненою ілюстративним матеріалом. Доцент Віта Валентинівна Цирульнікова на високому науково-педагогічному рівні представила до уваги студентів матеріал, який супроводжувався практичними прикладами з організації діяльності вітчизняних і міжнародних готельно-ресторанних підприємств.

Колектив кафедри бажає Віті Валентинівні успіхів у педагогічній діяльності!