Моделюємо підприємства гостинності

• IMG_3961
  • IMG_3962
  • IMG_3963

12 жовтня відбулося відкрите лабораторне заняття асистента нашої кафедри Медвідь Ірини Миколаївни з навчальної дисципліни «Основи автоматизованого проектування» для здобувачів 4 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» у форматі відеоконференції на платформі Zoom.

Тема лабораторного заняття: «Вступ до автоматизованого проектування в системі AutoCad». Викладач ознайомила студентів з основними принципами виконання проектних робіт у програмі AutoCad, надала практичні рекомендації щодо налаштування шаблону креслень з необхідними параметрами та наголосила на доцільності відповідності графічної конструкторської документації стандартам ЄСКД (Єдиної системи конструкторської документації).

Для розкриття теми і набуття студентами навичок роботи у програмі AutoCad викладач використала мультимедійну презентацію з теоретичними рекомендаціями до виконання роботи та навела послідовність створення та редагування властивостей текстових стилів, шарів з графічною інформацією, створення аркушів різних форматів та виконання креслення основного напису за допомогою інструментарію системи автоматизованого проектування AutoCad.

Викладач наголосила на тому, що отримані навички користування системою автоматизованого проектування AutoCad для виконання проектних робіт дозволять значно знизити трудомісткість моделювання власних інноваційних підприємств гостинності та покращити їх якісний та техніко-економічний рівень.

На занятті були присутні заступник декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу з навчальної роботи Наталія Петрівна Бондар, заступник завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Олександрівна Шаран, а також доценти, старші викладачі й асистенти кафедри.