Вивчаємо макронутрієнти

09 жовтня відбулося відкрите практичне заняття асистента кафедри готельно-ресторанної справи Артема Олеговича Ущаповського з навчальної дисципліни «Основи нутриціології» для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності 241«Готельно-ресторанна справа».

На відкрите заняття завітали декан факультету готельно-ресторанного та туристичного професор Віктор Федорович Доценко, заступник декана, доцент Наталія Петрівна Бондар, заступник завідувача кафедри, доцент Лариса Олександрівна Шаран та викладачі кафедри, а також представник Навчально-методичного управління університету Алла Володимирівна Оскілко.

Практичне заняття було присвячене перетворенню білків у харчових технологіях та значенню білків у життєдіяльності людини.

Під час відкритого заняття викладач разом зі здобувачами освіти розглянув вплив термічного оброблення на білки, умови кислотного та ферментативного гідролізу та біологічні функції білків в організмі людини.

Також під час заняття здобувачі освіти навчились розраховувати вміст білка у харчових продуктах, ступінь задоволення добової потреби у білку для дорослого населення та надавати рекомендації з коригування харчового раціону.

Під час практичного заняття викладач постійно підтримував контакт з аудиторією, залучав здобувачів до активної дискусії та обговорення питань.