Філософія гостинності

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Мотивуючий лекторій від стейкхолдера для здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

06 жовтня відбувся гостьовий лекторій для студентів-першокурсників у рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи гостинності» від нашого стейкхолдера, начальника управління по роботі з персоналом «Президент Готелю» Тамари Анатоліївни Коростильової. «Президент Готель» – один з найбільших готелів Києва, який є базою практичної підготовки для здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Колектив нашої кафедри неймовірно вдячний за організацію виробничої практики для студентів 4 курсу у цей непростий для вітчизняного готельного господарства час і протиепідемічні заходи у зв’язку з пандемією керівництву підприємства, а також відповідальній від кафедри, доценту Шидловській Олені Броніславівні за наполегливість і натхнення.

Наші старшокурсники змогли дізнатися про високий рівень обслуговування, професіоналізм й індивідуальний підхід до кожного гостя для максимального комфорту у службах одного з кращих 4-зіркових готелів, а першокурсники під час лекторію – все про філософію гостинності.

Тамара Анатоліївна підтримувала активну комунікацію з аудиторією, розпочавши з опитування, як наші здобувачі обрали спеціальність, і поділилася своєю особистою історією успіху у професії. Слухачі лекторію ніби побували у службах готельного підприємства – зустрічали гостя і розміщували у номера різних категорій, від Бізнес до Президентського Люкса, організовували room-service і харчування у закладах ресторанного господарства при готелі, бізнес-заходи – у конференц-залах, кава-брейки і бенкети-фуршети.

Нас не може не засмучувати, що у зв’язку з карантинними обмеженнями участь у заході змогла взяти обмежена кількість здобувачів, адже після такого лекторію розумієш цінність гостинності, з’являється мотивація і впевненість в успішній професійній реалізації в індустрії.

Тамара Анатоліївна наголосила, що від здобувачів, як майбутніх фахівців з гостинності, буде залежати формування туристичного бренду нашої країни.

Лекторій від стейкхолдера був надихаючим і зарядженим любов’ю до професії.

З ініціативи в.о. завідувача кафедри Віктора Федоровича Доценка і колективу кафедри оголошено подяку в.о. ректора НУХТ директору ТОВ «БК Квадр» готель «Президент» Оксані Володимирівні Доліненко і Тамарі Анатоліївні за плідну співпрацю. Після бурхливих овацій першокурсників нашій гості вручила подяки лектор навчальної дисципліни «Основи гостинності», доцент Віта Валентинівна Цирульнікова. Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам за високий професіоналізм і вагомий внесок у підготовку фахівців спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи і студенти з нетерпінням чекають на нові зустрічі!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *