Ресторанні технології

07 жовтня на кафедрі готельно-ресторанної справи відкрите лекційне заняття доцента Пушки Ольги Сергіївни з навчальної дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» для студентів 1 курсу зі скороченим терміном навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Дисципліна є невід’ємною складовою якісної професійної підготовки майбутніх рестораторів та готельєрів.

Тема лекції: «Предмет дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства. Характеристика технологічних процесів виробництва кулінарної продукції». Викладач розглянула зі студентами основні методи та прийоми приготування кулінарної продукції, ознайомила з класичними та сучасними способами оброблення сировини та виробництва кулінарних напівфабрикатів.

Для розкриття теми та набуття студентами теоретичних знань лектор використала мультимедійну презентацію, наповнену ілюстративним матеріалом (технологічні схеми, таблиці, фото кулінарної продукції) і роздатковий матеріал, а також підтримувала постійний контакт із аудиторію і надавала практичні рекомендації з організації технологічних процесів в умовах закладів ресторанного господарства.

На занятті були присутні доценти, старші викладачі й асистенти кафедри, заступник декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу з навчальної роботи Віта Валентинівна Цирульнікова, які відмітили високий науково-методичний рівень доцента Ольги Сергіївни Пушки.

Колектив кафедри бажає Ользі Сергіївні успіхів у педагогічній діяльності!